top of page
BÖRSI: Приветствие
stripgirl-tallinn.png

BÖRSIBAAR || BÖRSI CLUB

Öö- ja striptiis klubi Tallinnas

Iga päev 21 õhtust kuni 6 hommikuni teil on suurepärane võimalus veeta unustamatu õhtu Börsi stripklubis koos kõige elegantsetega, graatsilistega, võluvatega, erootilistega, romantilistega, seksikatega ja lihtsalt suurepäralistega striptiisi tantsijatega. Nad sunnivad teid tundma tähelepanu ja õrnust, aga erootilised tantsud lihtsalt panevad teid ära unustada igapäevalust.

Klubi asukoht on väga mugav külastada, sest «Börsibaar» asub südames meie kõige ilusamas pealinnas, põhjalikult Tallinna vana linnas tänaval Lai 7.

Teie hea tuju ja julgeolekus on 100 % garanteeritud meie klubis. Tule meie juurde ja saad veeta tõeliselt unustamatu ööd! Kui tel on soov laua broneerida, lihtsalt vajutage nuppu allpool või helistage meile. 

TUTVUGE EESTI NAISTEGA

Ebatavaline mugav klubi atmosfäär lubab täiesti lõõgastuda ja nautida topless striptiisiga, ning eriliste erootiliste vaadenditega. Klubis on olemas Vip ruum, kus teie võite tellida privaatset tantsu, millist tantsib teile ainult see tantsija kes meeldib teile kõige rohkem!

23594271_1519811541437821_68591431649098

LAVA TANTSUD

EROOTILISED SHOUD

unnamed.jpg

STRIPTIIS

TOPLESS TÜDRUKUD

SHOU TANTS

ELIIT SHOU

original.png

LAPDANCE

PRIVAATNE TANTS

striptiis tallinn.png
BÖRSI: Услуги

ERIPAKKUMISED

KKK

Vastused mõnele korduma kippuvale küsimusele

BÖRSI: Еда и напитки
BÖRSI: FAQ
PlacesBar4.jpg

TASUTA sisenemine

Broneerige laud vormi kaudu veebis ja saate TASUTA sissepääsu.

STAG PARTY Tallinnas

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust.

jack daniels.webp

TÖÖTUNNID JA RESERVATSIOONID

Oleme avatud iga päev 21:00 - 06:00. Kui soovite kauem viibida, pole mingit probleemi ja meie kaunid tüdrukud jäävad teiega nii kaua kui soovite

Kui teil on soova laua broneerida, klõpsake allpool asuvat nuppu „Broneeri”.

TEENUS JA ERIPAKKUMISED.

Praktiliselt iga päev pakume oma külastajatele midagi erilist.  Pakume oma külalistele parimat teenust ja kinnitame, et meie klubis veedetud aeg on teie jaoks 100% ohutu. Anname endast kõike, et teha teie ajaveetmine meie klubis võimalikult mugavaks.

Miks valima BÖRSI BAARI?

Börsi baar on üks esimesi asutatud striptiisiklubisid Tallinnas. Esiteks olid uksed avatud 16. novembril 1995. Oleme väga uhked, et meie klub on juba mingi striptiisi sümbol Eestis. Pakume oma külalistele parimat, mida saame. Külastage meid, et tunda atmosfääri, mida te teisest kohast ei leia.

KUS ME ASUME?

See on lihtne. Asume Tallinna vanalinnas, tänava nimi on Lai 7. Vajutage allpool asuvat nuppu "LEIA MEID". et kaarti vaadata.

BRONEERING | KONTAKT

Helistage, et laua broneerida või juhul kui on küsimusi.

Lai 7, 10133 Tallinn, Estonia

+372 5650 1715, +372 5685 5388

  • googlePlaces
BÖRSI: Контакты
bottom of page